Mieszkanie Zielone – osiedle Przylesie w Opolu

Mieszkanie dwupokojowe z łazienką. Przewidziane dla pary młodych osób. Kolorystyka została dobrana zgodnie z oczekiwaniami właściciela, miało nawiązywać elementami do natury i roślinności, skąd wzięły się elementy drewniane oraz zielone, a jednocześnie być jasne, skąd też wzięło się sporo bieli w projekcie.

W celu zapewnienia jak największej przestrzeni dziennej została wyburzona ściana dzieląca aneks kuchenny oraz przedpokój, a jej miejsce zastąpiły szafy wkomponowane tak, by tworzyły ze sobą pewien ciąg i całość.

Granicę pomiędzy aneksem kuchennym, a salonem tworzy stół-wyspa, który może służyć zarówno do konsumpcji, jak i za blat roboczy dla celów kuchennych.

Zarówno w salonie, jak i sypialni szafy są wkomponowane w taki sposób, że tworzą spójny ciąg, minimalistycznie zagospodarowując przestrzeń. Wszystko może znaleźć w nich swoje miejsce , pozostawiając możliwość dekoracji przestrzeni pojedynczymi ozdobnymi elementami.

W małej łazience mieści się wszystko co należy, włącznie z szafkami na ręczniki i środki czyszczące.

W sypialni oprócz dwuosobowego łóżka znajduje się biurko do pracy przewidziane dla dwóch osób.

Kolorystyka wszystkich pomieszczeń jest taka sama, dzięki czemu wszystkie pomieszczenia choć mają inne funkcje do spełnienia, tworzą całość.